apartamenty wierchomla - strona gówna Witamy
wierchomla apartamenty - galeria zdjęć
wierchomla apartamenty - Wierchomla atrakcje Zimą
wierchomla apartamenty - Wierchomla atrakcje Latem
wierchomla apartamenty - kontakt
apartamenty wierchomla, apartamenty na połdniowym stoku w Wierchomli     

 
 

Lato w Apartamentach na Południowym Stoku, to oaza ciszy, spokoju i komfortu. W każdym apartamencie oferujemy aneks kuchenny, kominek i saunę parową. Wierchomla Mała to świetna baza wypadowa dla pieszych, rowerzystów pragnących przemierzać szlaki o różnych stopniach trudności. Wyciąg Dwie Doliny ułatwi start w tą niesamowitą podróż po Beskidzie Sądeckim.
Apartamenty na Południowym Stoku to Twoje miejsce w Wierchomli. Pozdrawiam.
Dariusz Kulik

Nawet latem spędzisz aktywnie czas, czeka tu na Ciebie mnóstwo atrakcji...

Pokoje i Apartamenty i w Wierchomli zapraszają !

W sezonie letnim ukształtowanie terenu zapewnia ciepło i chroni przed porywistymi podmuchami wiatru. Dobrze oznakowane szlaki turystyczne piesze i rowerowe zachęcają do wycieczek. Stacja narciarska Wierchomala Mała jest otwarta dla wielbicieli dwóch kółek- od wiosny wyciąg zabierze Cię na sam szczyt. Trasy zjazdowe są różnej długości i posiadają różny stopień trudności. Dla aktywnych sportowo proponujemy pola do gry w PAINTBALL, skałki do wspinania, downhill, cross i 4xcross.
Zarówno latem, jak i zimą, w Wierchomli organizowane są rozmaite imprezy sportowe - m.in. Carvingowy Puchar Polski, Mistrzostwa Polski Psich Zaprzęgów, Mistrzostwa Polski w Downhill.

Zapraszamy również na Barani Szlak, który jest najbardziej widokowym miejscem Beskidu Sądeckiego. Tuż przed nim rozpościera się wspaniała panorama pasma Radziejowej- w pogodne dni można zobaczyć Tatry.